Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Callisto Protocol zamkol animácie úmrtia do drahšej Digital Deluxe edície

Asi si ich budeme musieť pozrieť na YouTube.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

23. November 2022

The Callisto Protocol enemy

Vývojári The Callisto Protocol chcú tak veľmi napodobniť Dead Space, že okopírujú aj nekalé praktiky EA. Do drahšej Digital Deluxe edície hry totiž zamkli až 13 animácií úmrtia, ktoré hráči so štandardnou edíciou proste neuvidia.

Hry väčšinou do drahších edícií pridávajú skiny na zbrane, postavy, XP boosty či nejaké itemy k štartu novej hry. Len málo kedy sa ale stáva, že tam pridajú fundamentálnu časť hry - animácie. O to menej, ak ide o čisto singleplayerovú hru, kde napríklad animácie nemôžete prezentovať pred ostatnými hráčmi.

Animácie sú súčasťou The Contagion Bundle, ten je súčasťou Season Passu a ten je súčasťou Digital Deluxe edície. Okrem toho tento bundle obsahuje aj nový režim Contagion, ktorý do The Callisto Protocol prináša permadeath aj vyššiu obtiažnosť.

Zatiaľ čo štandardná edícia hry stojí bežných 60 eur, Digital Deluxe Edition vás vyjde na 80 eur.

Hororová hra The Callisto Protocol vyjde už 2.12.2022 takže sme zvedaví, ako to nakoniec dopadne. Všetko môžete sledovať priamo u nás na karte hry. Ak sa prihlásite k svojmu účtu tu na stránke, môžete hru sledovať cez tlačidlo Follow.

The Callisto Protocol

Hororový The Callisto Protocol má launch trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články