Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

The Day Before má nový trailer, vieme kedy vyjde

Bude to už čoskoro.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

04. Január 2023

The Day Before PC Screenshot

The Day Before je jedna z ambicióznych hier, ktoré majú vyjsť tento rok. Ide o titul, ktorý kombinuje známe značky The Last of Us a The Division do jednej MMO survival hry. Okolo vývojárov sa však stále točia pochybnosti a nikto neveril. že The Day Before vôbec niekedy vyjde. 

Nový trailer však potvrdil dátum vydania The Day Before na 1.3.2023. Do vydania tak ostávajú dva mesiace. V novom traileri vývojári prezentovali efekty RTX, oznámili aj podporu technológie Nvidia DLSS 3.

Tento post-pandemický survival v otvorenom svete mesta aj prírody spája FPS, TPS, zombie, crafting, kooperáciu aj MMO svet. Buď to bude fakt pecka, alebo jedno z najväčších sklamaní roka 2023. Hra bude dostupná na Steame, kde je to momentálne druhá hra s najviac wishlistami na celej platforme. Prvá je Hogwarts Legacy.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články