Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Last of Us Factions stále žije, potvrdil vedúci vývoja

Dočkáme sa niekedy multiplayerového The Last of Us Factions?

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Last of Us Factions

O niekoľko týždňov uplynie 3 a pol roka od momentu, kedy na PlayStation 4 vyšlo The Last of Us Part II. Jedna z najlepších hier minulej generácie však pôvodne mala vyjsť, rovnako ako prvý diel, s multiplayerom.

Ambície multiplayerových módov však nadobudli takých rozmerov, že sa Naughty Dog spoločne so Sony rozhodli, že z toho vytvoria vlastnú hru. To ostatne skvele zapadalo do ambicióznych plánov Sony na poli live-service hier.

The Last of Us Part II Recenzia PS4

The Last of Us Part 2 - Recenzia

Lenže, nie vždy ide všetko tak, ako si ľudia naplánujú. Ani po viac ako troch rokoch hráči z chystaného multiplayeru nič nevideli. Navyše, nedávne správy skôr naznačovali, že samotný projekt je v problémoch. Ba dokonca vraveli o tom, že po recenzií od Bungie mal byť celý projekt zrušený a uložený k ľadu.

Všetky špekulácie však zatrhol Vinit Agarwal, vedúci vývoja multiplayerového The Last of Us. Podľa jeho vlastných slov z nedávneho tweetu postu na sociálnej sieti X, na TLoU: Factions stále pracuje.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry