Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

The Lord of the Rings: Gollum má nový príbehový trailer

Rok vydania je stále 2023.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Marec 2023

Lord of the Rings Gollum Trailer

Vydavateľská a výrobná spoločnosť Nacon dnes vydala nový trailer na chystanú adventúru The Lord of the Rings: Gollum. Ako už názov napovedá, v tehto hre budete hrať za Golluma, respektíve Gluma, známeho zo série Pán Prsteňov. 

Vývojárske štúdio Daedalic Entertainment si však pre The Lord of the Rings: Gollum prichystalo úplne nový a jedinečný príbeh. Ukážku z hry si môžete užiť vďaka novému traileru, ktorý zároveň pripomína rok vydania 2023. Presnejší dátum ale nepoznáme, hra vyjde na PC, Xbox, Switch aj PlayStation. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený