Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Marvels majú prvý trailer - spoja sa vňom tri Marvelky!

Sleduj prvý trailer na chystaný film The Marvels.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Marvels Teaser Trailer

Captain Marvel, Ms. Marvel a Monica Rambeau tento rok dostanú vlastný spoločný film. Ide o priamy sequel k seriálu Ms. Marvel z roku 2022, v ktorom sme spoznali novú superhrdinku v Marvel Cinematic Universe

Ak si na seriál pamätáte, Ms. Marvel má podobné kozmické schopnosti ako Captain Marvel. Monica Rambeau svoje kozmické schopnosti získala v seriáli WandaVision z roku 2021.

Na film The Marvels nás však pripravila záverečná scéna seriálu Ms. Marvel, v ktorej si Ms. Marvel (Kamala Khan) vymenila miesto s Captain Marvel (Carol Danvers). Práve toto bude zápletkou nového filmu The Marvels - tri Marvelky sú navzájom prepojené a pri použití schopností si vymenia miesto v časopriestore. Samozrejme, nebude chýbať ani Nick Fury, ktorý bude v spojení so všetkými troma superhrdinkami. 

The Marvels príde do kín 10. Novembra 2023, nižšie nájdete úplne prvý trailer!

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený