Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Settlers: New Allies dnes vychádza v češtine na PC

Pozrite si launch trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

17. Február 2023

The Settlers New Allies Wallpaper

The Settlers: New Allies, najnovší diel legendárne budovateľskej real-time série, vychádza dnes, 17. februára na PC. Hra je k dispozícii v Epic Game Store a Ubisoft Store exkluzívne v digitálnej forme a dostupná je aj pre predplatiteľov Ubisoft+. Prvýkrát v histórii série vyjde aj na PlayStation, Xbox a Nintendo Switch, a to 23.3.2023.

New Allies je moderné spracovanie klasickej série, ktoré kombinuje zložitú infraštruktúru, ekonomiku a taktické bitky v reálnom čase. Hráči, ktorí začínajú s malou skupinou osadníkov, musia preskúmať okolie, vybudovať osadu, spravovať zdroje a vybudovať armádu na ochranu svojej novej krajiny. Výskum vojenských a civilných vymožeností je potrebný na vytvorenie silnej armády a zdolanie nepriateľov.

Hra obsahuje tri hlavné režimy: príbehovú kampaň, režim pre viacerých hráčov a hardcore režim. Príbehová kampaň zavedie hráčov na cestu bohatým a pohlcujúcim svetom, zatiaľ čo režim pre viacerých hráčov umožní hráčom súperiť medzi sebou. Hardcore režim je určený pre hráčov, ktorí chcú náročnejší zážitok s obmedzenými zdrojmi.

Pri príležitosti uvedenia hry The Settlers: New Allies Ubisoft vydal launch trailer, ktorý prezentuje nádhernú grafiku hry, prepracované animácie osadníkov, ale aj zábery z bitiek. Vďaka kombinácii budovania miest, ekonomiky a bojov v reálnom čase je The Settlers: New Allies hrou, ktorá určite poteší fanúšikov série aj nováčikov.

Skvelou správou je, že The Settlers: New Allies vychádza kompletne v češtine, ktorú si užijete ako na PC, tak aj na konzolách pri vydaní! Hru si môžete objednať na XGames.sk.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články