Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

The Settlers: New Allies vyjde vo Februári 2023

Nové meno pre novú hru The Settlers

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. November 2022

The Settlers New Allies Wallpaper

Ubisoft dnes priniesol dve zásadné novinky týkajúce sa budovateľskej série The Settlers. Reboot dostal nový názov, po novom sa nový diel bude volať The Settlers: New Allies a dátum vydania bol stanovený na 17.2.2023

The Settlers: New Allies vyjde zatiaľ len na PC, ale vývojári už teraz oznámili aj verzie na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch a Amazon Luna.

Na vydanie sa môžeme tešiť na singleplayer kampaň s troma frakciami, hardcore režim s množstom scenárom a modifikátormi, ale aj na režim skirmish. Ten si užijete proti AI ale aj živým hráčom a to v sólo režime, alebo v kooperácii. Na vydanie bude dostupných až dvanásť máp. 

Hra bude odprezentovaná už 1.12.2022. Nižšie nájdete najnovšie video s in-game zábermi. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články