Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Sims 5 bude zdarma, potvrdilo EA

Dátum vydanie je zatiaľ v nedohľadne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Sims 5 Screenshot leak

EA sa podelilo o niekoľko detailov z chystaného The Sims 5, ktorý sa vo firme vyvíja pod pracovným názvom Project Rene. Zatiaľ čo vývojári ešte stále pracujú na aktualizáciách do The Sims 4 (hra má 9 rokov), Project Rene sa tiež blíži k vydaniu.

Electronic Arts vo svojom blogu hovorí, že The Sims 5 a The Sims 4 budú existovať spoločne. The Sims 4 tak bude podporovaný aj naďalej, zatiaľ čo The Sims 5 bude využívať trochu iný obchodný model.

The Sims 5 bude zadarmo, aspoň základ

EA plánuje znížiť latku vstupu hráčov do novej hry tým, že odstráni platobnú bariéru. Základná hra The Sims 5 bude zadarmo, teda hráči sa môžu ponoriť do sveta simíkov bez platenia. Tiež hovorili o tom, že základná hra nebude obsahovať mechaniky ako "energia" ktoré nájdeme v mobilných hrách a za ktoré treba platiť. Otázne ale je, koľko obsahu v základnej hre bude.

"Napríklad základné počasie môže byť pridané do základnej hry zadarmo pre každého. A v budúcnosti sa platený balíček môže zamerať na zimné športy s aktivitami, ako je tanec na ľade alebo súťaž v stavaní snehuliakov," približuje EA.

Vydavateľ tak môže orezať The Sims 5 na absolútne minimum a potom môže monetizovať prakticky všetko - oblečenie, doplnky, objekty, dokonca aj aktivity.

The Sims 5 je v skorej fáze vývoja, no už sa hra dostala do rúk testerov. EA plánuje pokračovať v testovaní s verejnosťou až do jej vydania.

The Sims 4 zdarma

The Sims 5 vraj už crackli a dá sa stiahnuť

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry