Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

The Wolf Among Us 2 odložené na ďalší rok

V roku 2023 nevyjde.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Wolf Among Us 2 Wallpaper

Znovuzrodené štúdio Telltale Games tento rok neprinesie svoju prvú veľkú hru. Na sociálnych sieťach totiž oznámili, že očakávaný The Wolf Among Us 2 nevyjde v roku 2023, ako pôvodne plánovali. 

Hru začali vyvíjať v roku 2020 a oznámili ju aj prvým in-game trailerom, zrhuba pred rokom. Od oznámenia sme však z hry prakticky nič nevideli a ani nepočuli. To bolo predzvesťou odkladu, ktorý dnes oznámili. 

CEO štúdia Telltale Games, Jamie Ottilie pre IGN priblížil, že za rozhodnutím je duševná a časová pohoda pre vývojárov. Ak by totiž chceli hru vydať v roku 2023, museli by trpieť crunch - nadmerné nadčasy. 

"Už som tak robil [crunch] a nechcem tak robiť znova, a nie je fér to žiadať od ostatných," povedal pre IGN. "Nemôžete si na základe toho naplánovať podnikanie. Takže áno, súčasťou toho celého je udržiavanie zdravej pracovnej kultúry.

Nechceme nechať vyhorieť našich dobrých ľudí. V posledných dvoch rokoch bolo neuveriteľne ťažké prijímať zamestnancov počas COVIDu a zároveň s rastom herného priemyslu. Takže určite vyhorenie ľudí je z dlhodobého hľadiska nesprávna vec. Takto sa firma budovať nedá. A ako odvetvie sme v tom fakt hrozní. Necháme svojich ľudí vyhorieť. A ak chceme ako odvetvie ďalej rásť, musíme s tým prestať. Musíme to jednoducho prestať robiť a robiť lepšie rozhodnutia."

Najskorší dátum vydania The Wolf Among Us 2 je tak rok 2024. Hru môžete dovtedy sledovať na našej karte hry

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry