Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

THQ Nordic potvrdilo začatie vývoja Gothic Remaku

Spätná väzba od hráčov rozhodla o tom, že sa dočkáme remake prvého Gothica.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

19. Február 2020

gothic-remake

Ešte koncom minulého roka THQ Nordic bez akéhokoľvek oznámenia vydalo na Steame hrateľný teaser pre remake dnes už legendárnej hry, Gothic.

Chceli tak od hráčov zistiť, či by bol dnes o podobnú hru vlastne záujem. A ak áno, čo v nej chcú mať a čo nie. Dotazník im vyplnilo celkovo až 43 111 hráčov! Čo všetko sa im podarilo od nich zistiť, nájdete v detailnom PDF-ku, ktoré THQ Nordic sprístupnilo.

Každopádne, remake by ste nemali očakávať tak skoro. THQ Nordic musí najprv založiť štúdio v Barcelone, ktoré bude na hre pracovať. Do vydania tak zrejme ostáva pár rokov a preto je vydanie naplánované na PC a next-gen konzoly.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený