Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

THQ oznámilo návrat legendy, Titan Quest II

Vyjde exkluzívne na PC.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Titan Quest II Key art Wallpaper

Akčné RPG Titan Quest z roku 2006 sa dočká svojho pokračovania. THQ Nordic oznámilo Titan Quest II, ktorý je vo vývoji v štúdiu Grimlore Games. To pred pár rokmi vydalo aj hru SpellForce 3.

Titan Quest II bude kráčať v šľapajách predchodcu a milovníkov ARPG / Diabloviek pošle do sveta klasickej gréckej mytológie. Bojovať budete s klasickými bytosťami z gréckych mýtov a pôvodnej hry Titan Quest vrátane Ichtiov, kentaurov, satyrov, harpyjí, sirén, gryfov a mnohých ďalších. Steam stránka hry potvrdila aj možnosť online kooperácie.

Nižšie nájdete oznamovací trailer a pod videom aj hlavné prvky hry. Pridali sme aj prvé screenshoty, na ktorých hra vyzerá skutočne lákavo. Dátum vydania oznámený nebol, takže zatiaľ odporúčame si pridať kartu hry Titan Quest II do sledovania cez naše tlačidlo Follow (po prihlásení).

Titulný obrázok Youtube videa

Kľúčové prvky Titan Quest 2

  • Flexibilný systém postavy: V hre Titan Quest 2 máte svoj osud vo vlastných rukách. Prispôsobte si svojho hrdinu a potom si vytvorte vlastnú triedu kombináciou dvoch majstrovstiev. Vytvorte si postavu na základe silných a slabých stránok oboch majstrovstiev, preskúmajte rôzne kombinácie modifikátorov schopností, atribútov a predmetov, aby ste si vytvorili vlastnú hybridnú triedu a našli svoj obľúbený herný štýl. Rozvíjajte svoje schopnosti od mladého smrteľníka až po hrdinu, ktorý môže konkurovať samotným bohom!
  • Významný loot: Každý predmet plní svoju funkciu a každá trieda postavy má veľa možností, pokiaľ ide o nájdenie dokonalého vybavenia. Dokonca aj ten najobyčajnejší oštep sa dá vylepšiť prostredníctvom výroby prídavných prvkov a so správnymi prísadami ho môžete dokonca vykovať na jedinečný predmet, o ktorom sa hovorí len v legendách!
  • Náročné súboje v akčnom RPG: Nepriatelia tvoria frakcie a spolupracujú, pričom kombinujú svoje jedinečné schopnosti a zručnosti, aby vás udržali v strehu. Využite hlboký systém tvorby postavy a získajte prístup ku všetkým zručnostiam, ktoré máte k dispozícii, aby ste ich porazili v tomto jedinečnom akčnom RPG zážitku.
  • Nádherný, ručne vytvorený svet s koreňmi v gréckych mýtoch: Stretnite sa s ohromujúcimi výhľadmi a hlbokými jaskyňami a prechádzajte svetom so svojím božským koňom Areionom. Využite sily bohov na odhalenie tajných lokalít a preskúmajte s láskou navrhnuté úrovne plné vertikál.
  • Online multiplayer: Spojte sa s priateľmi a bojujte proti bohyni odplaty. Podobne ako Jáson a Argonauti, aj ty niekedy potrebuješ na svoju cestu skupinu hrdinov.
  • Bohatý a pohlcujúci zvuk: Atmosférický soundtrack spája tradičnú grécku hudbu s modernými orchestrálnymi prvkami a vytvára epické, nezabudnuteľné témy, ktoré vás vtiahnu do jedinečného sveta hry Titan Quest 2.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry