Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Total War: PHARAOH má dátum vydania

Sega hru vydá v Októbri.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Total War Pharaoh Screenshot 2

Vydavateľ Sega a vývojárske štúdio Creative Assembly včera oznámili konečný dátum vydania pre novú stratégiu z obľúbenej série - Total War: PHARAOH (karta hry). Masívne real-time súboje na brehu Níla spojené s taktikou na mape Egypta, si tak budeme môcť vychutnať už 23.10.2023.

Skvelou správou je, že Total War: PHARAOH vychádza v češtine. Dostupná bude len na platformu PC, teda ju nájdete na Steame. Do našich obchodov sa dostane aj fyzická verzia hry, Tá bude obsahovať kozmetické balíčky a obojstranný plagát so štylizovanou mapou kampane a portrétmi ikonických vodcov frakcií.

Pozrite si nové video s preletom nad hernou mapou, obsahuje české titulky. Pod videom potom nájdete oficiálnu tlačovú správu vydavateľa.

Titulný obrázok Youtube videa

Total War: PHARAOH je hra o dvou polovinách. Jednu tvoří tahová kampaň v otevřeném světě se státnickými úkoly, diplomacií a průzkumem a druhou intenzivní taktické bitvy v reálném čase s tisíci vojáky na živých bojištích doby bronzové.

Zažijte autentickou rekonstrukci starověkého Egypta a staňte se svědky smrti faraona Merneptaha, zatímco připravujete svůj lid, aby se postavil událostem určujícím civilizační kolaps doby bronzové.

Zvolte si jednoho z historických vůdců, který bude velet vašim armádám. Okouzlujte dvory jako bezkonkurenční diplomaté, vrhněte se do boje jako neochvějní velitelé nebo způsobte chaos jako neohrožení vojevůdci.

Prokažte svou legitimitu a staňte se faraonem neboli velkým králem a rozšiřte svou rostoucí říši na mapě kampaně, která se rozkládá v bohatých kulturních centrech Egypta, Kanaánu a Anatolie.

Díky zbrusu nové funkci přizpůsobení kampaně nebudou žádné dvě kampaně stejné. Určete si, jak budete hrát, díky rozšířené škále možností, jako jsou náhodné startovní pozice pro všechny frakce, detailní nastavení zdrojů, možnost hrát si s přírodními katastrofami a mnoho dalšího.

Veďte své vojáky přes náhlé a dramatické změny počasí, jako jsou přívalové deště a písečné bouře, a buďte svědky toho, jak se příliv a odliv bitvy přímo promítá do okolního terénu.

Slíbte věrnost bohům tohoto starověkého světa s devatenácti božstvy na výběr, rozdělenými do jednotlivých kulturních panteonů. Projevte jim dostatečnou úctu, abyste získali herní bonusy, nerespektovat je na vlastní nebezpečí.

A mnohem víc, napodobujte činy dávných faraonů, přizpůsobte si svou tělesnou stráž, pouštějte se do velkolepých obléhání, manipulujte se soudy, bojujte proti tajemným nájezdníkům z Mořských národů a mnoho dalšího.

art

Ukazují se i nové záběry Total War: Pharaoh

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry