Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Toto je 10 najhorších hier roku 2022 podľa Metacritic

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

22. December 2022

Najhoršia hra roku 2022 Postal 4

Rok 2022 bol bohatý na kvalitné tituly a 20 najlepších sme vám vybrali spoločne v redakcii. Na prvých troch miestach sa umiestnili Elden Ring, Horizon Forbidden West ale aj skvelý God of War Ragnarok.

Naopak, aj v roku 2022 vyšli hry, ktoré nestoja za vaše peniaze. K extrémne zlým hrám sme sa tento rok moc nedostali, predsa len sme mali viac práce ako obvykle. Preto prinášame aspoň zoznam 10 najhorších hier, ktoré na Metacritic získali absolútne najhoršie hodnotenia za celý rok. Prekvapivo nejde o nejaké extrémy a do desiatky sa dostali aj hry s priemerným hodnotením 50%. Nuž, asi kvalita hier rastie.

Metacritic vybral hry, ktoré majú minimálne sedem recenzií profesionálnych magazínov. Nenájdete v zozname nejaké úplne indie sračky zo Steamu, ktorých každý deň vychádzajú desiatky. Ale zase, niektoré sú tak zlé, že sú až dobré a stoja za zahranie, napríklad podľa recenzií najhoršia hra zo všetkých - Postal 4: No Regrets. Práve túto hru som tento rok hral a na Steame má 70% tak ja neviem uš.

10 najhorších hier roka 2022 podľa Metacritic:

1. Postal 4: No Regerts (PC) - 30
2. CrossfireX (Xbox Series X) - 38
3. Babylon's Fall (PS5) - 41
4. XEL (Switch) - 43
5. Arc of Alchemist (Switch) - 46
6. Zorro: The Chronicles (Xbox Series X) - 50
7. The Last Oricru (Xbox Series X) - 50
8. The Waylanders (PC) - 51
9. Kamiwaza: Way of the Thief (PS4) - 52
10. Blade Runner: Enhanced Edition (Switch) - 52

Najlepšia hra roka 2022 CentrumHer

TOP 20 hier roka 2022 podľa redakcie CentrumHer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články