Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto sú herci, ktorí budú hrať v TV seriáli Zaklínač

Netflix oficiálne oznámil obsadenie hlavných postáv.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Netflix Seriál Zaklínač Herci

Spoločnosť Netflix včera oficiálne oznámila herecké obsadenie hlavných postáv v TV seriáli Zaklínač, ktorý sa bude natáčať v Maďarsku, v Poľsku aj na Slovensku. Tvár herca, ktorý si zahrá hlavného hrdinu Geralta, Řezníka z Blavikenu, poznáme už pár týždňov. Je ním Henry Cavill, známy ako Superman, ktorý sa na rolu hodí aj vďaka tomu, že knihy o Zaklínačovi má prečítané.

Kontroverznou témou bolo obsadenie mladej Ciri, ktorá mala podľa prvých správ byť obsadená herečkou inej rasy, akou je biela. Černoška v roli Ciri vo svete Zaklínača pobúrila svet a z Netflixu si dodnes uťahujú na sociálnych sieťach. Našťastie, obavy sa nenaplnili a mladú Ciri si zahrá 17-ročná Freya Allan. Yennefer z Vengerbergu si zase zahrá Anya Chalotra.

Celkovo bolo zatiaľ odhalených desať postáv, pričom ďalšie by mali nasledovať. Obsadenie je typicky väčšinou ženské, keďže Geralt sa pohyboval viac v spoločnosti žien, než ostatných Zaklínačov. Celý zoznam nájdete pod obrázkom.

Zľava hore: Henry Cavill (Geralt z Rivie), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Freya Allan (Cirilla Fiona Elen Riannon), Jodhi May (Calanthé z Cintry), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo).

Zľava dole: Therica Wilson-Read (Sabrina Glevissig), Millie Brady (Renfri), Adam Levy (Myšilov), Bjorn Hlynur Haraldsson (Eist Tuirseach), MyAnna Buring (Tissaia de Vries).

TV seriál Zaklínač od spoločnosti Netflix by mal vyjsť niekedy v roku 2019.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry