Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Toto sú PS Plus hry na Apríl / Duben 2022

Skutočne zaujímavá ponuka.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

29. Marec 2022

PS Plus April Duben 2022

Momentálne sa v hernom priemysle šepká, že SONY spojí služby PS Plus a PS Now do jedného predplatného. Znamenalo by to zvýšenie ceny PS Plus, na druhej strane by sme k nemu dostali aj možnosť streamovania starších hier bez nutnosti inštalácie.

Aj na mesiac Apríl/Duben 2022 si však predplatitelia PlayStation Plus budú môcť stiahnuť hry zdarma. Túto ponuku poznáme ešte pred oficiálnym oznámením, znovu vďaka Dealabs. Sony v stredu tieto hry oficiálne potvrdilo na svojom blogu.

PS Plus hry na Apríl / Duben 2022

Sony vám do knižnice PlayStation Plus pošle tri hry. Všetky tri hry si budete môcť zahrať aj na PlayStation 4 a PlayStation 5. Len v prípade jednej hry však pôjde o natívnu PS5 verziu.

Prvou hrou je Hood: Outlaws & Legends na PS4 aj PS5. Ide o kooperatívnu stealth akciu až pre štyroch hráčov. Taký PayDay v stredoveku. Titul nemá ani rok, vyšiel totiž v Máji 2021.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Hood: Outlaws & Legends - Trailer

Hood: Outlaws & Legends - Trailer

Druhou hrou zdarma je indie rogue like kartová hra Slay the Spire (PS4 verzia hrateľná aj na PS5). Pôvodne vyšla v roku 2017.

Posledná, veľmi atraktívna hra v PS Plus na Apríl je PS4 verzia Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom - Rehydrated. Ide o zábavnú adventúru/plošinovku zo sveta Spongebob. Hrateľná je aj na PS5, vyšla v Januári 2020.

Playstation Plus logo

Sony predstavilo zmeny pre službu Playstation Plus

PS Plus hry Marec 2022 Brezen 2022

Toto sú PS Plus hry na Marec 2022 (Březen 2022)

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články