Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto sú PS Plus hry na Júl / Červenec 2023

Poznáme nové hry v knižnici PS Plus.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
COD PS Plus hry Jul Cervenec 2023

Ako býva zvykom, aj ku koncu mesiaca Júl sme sa dozvedeli, aké hry si Sony prichystalo na mesiac Júl / Červenec 2023 pre predplatiteľov PlayStation Plus Essential. Aj tento krát však správa prichádza z neoficiálnych zdrojov, neskôr ICH Sony zvykne potvrdiť na oficiálnom blogu.

Ak vás zaujíma staršia ponuka hier v PlayStation Plus, alebo sa chcete dozvedieť o novinkách predplatného, zamierte na náš samostatný tag PS Plus.

PS Plus hry na Júl / Červenec 2023 

Tento krát do knižnice PlayStation Plus pribudnú tri hry. Tou najväčšou je prekvapivo Call of Duty: Black Ops Cold War, hra zo série COD, ktorá pôvodne vyšla v roku 2020. Prekvapivé to je pre to, že Sony aktuálne bojuje proti Microsoftu a Activisionu na súde a chce zastaviť tento masívny predaj.

COD-Black-Ops-Cold-War-Recenzia

Call Of Duty: Black Ops Cold War - Recenzia

Druhá hra v ponuke je Alan Wake Remastered. Hráči tak môžu znovu prežiť príbeh Alana Wakea a pripraviť sa na príchod Alan Wake 2, hra vyjde na jeseň.

Tretia hra v ponuke je Endling - Extinction is Forever. Táto veľmi príjemná adventúra vám ukáže svet poslednej matky líšky na Zemi.

Nové hry v PS Plus na Júl / Červenec 2023 si budeme môcť stiahnuť už od 4.7. až do 1.8.2023. Všetky tri hry sú k dispozícii na PlayStation 5 aj PlayStation 4

PS Plus hry Jún Červen 2023

Toto sú PS Plus hry na Jún / Červen 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry