Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto sú PS Plus hry na November 2021 (Listopad)

Poznáme nové PS Plus hry na November 2021.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PS-Plus-hry-November-2021-Listopad

Sony si aj nasledujúci mesiach prichystalo nádielku hier pre majiteľov predplatného PlayStation Plus na konzolách PS4 a PS5. Hoci jeseň je najviac nabitá novými hrami, Sony do PS Plus pridá tento krát až šesť hier. Z toho tri pribudnú do knižnice majiteľom PS VR.

PS Plus za November 2021 unikli ešte pred oficiálnym oznámením, ako už býva zvykom. Sony hry neskôr oficiálne oznámilo v blogovom príspevku.

PS Plus hry na November 2021 (Listopad 2021)

Prvým veľkým titulom v PS Plus je hra The Walking Dead: Saints & Sinners, ktorá ku dnešnému dňu zarobila neuveriteľných 50 miliónov dolárov. Ide o hru na virtuálnu realitu, ktorá je dostupná pre PlayStation VR a PC. Vyšla v Januári 2020.

Pozri si aj:
Všetky hry v PlayStation Plus za posledné mesiace

Druhou hrou v PS Plus je PS4 verzia Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, hrateľná ako na PS4 tak aj PS5. Remaster staršieho RPG vyšiel minulý rok na PC aj konzoly.

Tretia hra na stiahnutie je tiež relatívna novinka - First Class Trouble, dostupná pre PS4 aj PS5. Ide o kooperatívny multiplayer na štýl Among Us v modernej grafike. Táto party hra dorazila do early access len tento rok, PS5 verzia bola oznámená v Septembri.

Posledná hra v PlayStation Plus na November je Knockout City od Electronic Arts pre PlayStation 4 a PlayStation 5. Ide o novú akčnú multiplayerovú hru na vybíjanú. Je veľmi populárna a EA do nej neustále pumpuje nový obsah.

Majitelia PS VR dostanú ešte dve extra VR hry zdarma. Sú nimi The Persistence a Until You Fall.

Týchto šesť PS Plus hier si budeme môcť stiahnuť od 2.11.2021 do 7.12.2021. Ešte stále máte niekoľko dní na stiahnutie Októbrových titulov.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry