Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Toto sú PS Plus hry na November / Listopad 2023

Poznáme Novembrové hry pre predplatiteľov PS Plus Essential.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
PS Plus hry November Listopad 2023 Mafia 2 definitive edition

Blíži sa koniec mesiaca Október / Říjen 2023 a vy máte už len niekoľko dní na to, aby ste si do svojej knižnice PlayStation Plus pridali tituly z tohto mesiaca. Tie budú v PS Plus Essential, Extra a Premium dostupné až do 6.11.2023. Všetky ostatné mesiace nájdete na našich stránkach pod kartou PS Plus.

Od Novembra do služby prídu nové hry. Spoločnosť Sony ich odhalila dnes na svojom PlayStation Blogu.

PS Plus Hry Oktober 2023 Říjen 2023

Toto sú PS Plus hry na Október / Říjen 2023

PS Plus hry na November / Listopad 2023

Prvou bezplatnou hrou v PS Plus ponuke na mesiac November / Listopad je Mafia II: Definitive EditionČeský klenot, na ktorý hráči na Slovensku a v Česku nedajú dopustiť.

Ďalšou hrou v ponuke je Dragon Ball: The Breakers. Ide o hru, ktorá zrejme najviac poteší fanúšikov tohto univerza. The Breakers ponúka asymetrický online zážitok, kde sa skupinka 7 hráčov pokúsi prežiť voči Raiderovi, klasickému rivalovi ako je Cell či Frieza.

Poslednou bezplatnou PS Plus hrou je Aliens Fireteam Elite. Hra vyšla pred dvoma rokmi v Auguste a ponúka kooperačný zážitok v Alien universe. Bojujte proti hordám rôznych druhov xenomorfov, upravujte si postavu a vybavenie a zvyšujte si úroveň v boji proti neustále rastúcej hrozbe.

Novembrové / Listopadové PS Plus hry si budete môcť stiahnuť od 7. Novembra do 4. Decembra. A ak ste si ešte nepridali Októbrové hry, mali by ste sa poponáhľať, nakoľko na pridanie máte už len posledných pár dní.

PlayStation Plus Oktober Rijen katalog hier

Oznámené novinky v katalógu PS Plus hier na Október / Říjen

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry