Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

TOTO všetko bude obsahovať next-gen verzia The Witcher 3: Wild Hunt

Prehľad noviniek v novej verzii Zaklínač 3.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Witcher 3 Wild Hunt Next Gen update

Poľské štúdio CD Projekt RED dnes predstavilo novinky, s ktorými príde v next-gen verzii hry The Witcher 3: Wild Hunt. Či už patríte k hráčom na PC, Xboxe alebo PlayStatione, rozhodne sa máte na čo tešiť. A ak ste Zakínač 3 ešte nikdy nehrali, pôjde o vôbec najlepší zážitok z tejto hry doteraz. 

Next-Gen The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition bude zdarma

Než sa pustíme do prehľadu noviniek, treba pripomenúť, že tento rozsiahly update je zdarma pre všetkých majiteľov pôvodnej hry. Ak teda máte The Witcher 3 na PC, v knižnici na PlayStatione, Xboxe alebo máte diskovú verziu, update dostanete automaticky a zadarmo. 

Do predaja sa potom dostane natívna, PS5 a Xbox Series X/S verzia hry The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition. Update bude uvoľnený 14.12.2022.

Čo prinesie nová verzia Zaklínača?

Hráči sa môžu tešiť na 4K textúry a podporu 60FPS na konzolách. Nebude chýbať ani foto mód s rôznymi možnosťami nastavenia pri fotení. Zmeny sa dostavia aj v oblasti hrateľnosti a pribudnú aj cloudové uloženia. 

Novinkou na konzolách aj PC je raytracing. Konzoly dostanú rovnaký raytracing - globálnu ilumináciu a tiene, ako PC hráči. Raytracing však pobeží len v 4K a 30fps. Naopak, 60fps režim bude dostupný aj na slabšom Xbox Series S. Na PS5 pribudne haptická odozva pre ovládač DualSense. 

Pribudne aj nejaký nový obsah, inšpirovaný seriálom The Witcher z Netflixu. Napríklad brnenie pre Geralta, či alternatívne vzhľady niektorých postáv. CD Projekt okrem toho vybral niekoľko módov, ktoré vylepšujú rôzne prvky hry - od inventára cez príšery až po mapu. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (2)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry