Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Týpek dosiahol cez 4000 FPS v CSGO

V hre vďaka tomu aj chodil rýchlejšie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

23. Október 2022

high-FPS-in-csgo

Procesor za 700 eur, grafická karta za 2000 eur, pár zmien cez konzolu a CS:GO môžete dosiahnuť tisícky FPS. Práve o to sa pokúsil YouTuber 3kliksphilip, ktorý prekročil limity ľudstva a v CS:GO nameral 4,486 FPS.

Ako sa mu to podarilo a čo všetko to spôsobilo? V prvom rade povypínal všetko nepotrebné cez konzolu v hre a vypol aj herný FPS limit. Na mapách CS:GO tak dosahoval okolo 1000 FPS a vtedy sa začala hra správať čudne.

Pri 1000 FPS totiž behal rýchlejšie, ako pri "tradičných" 144 FPS. Keď však začal behať ešte rýchlejšie, hra to začala kompenzovať tým, že ho teleportovala každú chvíľku o kúsok späť. Najvyššie FPS sa mu však podarilo namerať len v rohu špecifickej mapy, ktorá má najmenej objektov.

Zdá sa však, že grafická karta RTX 4090 by toho dosiahla ešte viac, ale práve procesor narazil na svoje limity.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený