Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Ubisoft môže oslavovať, XDefiant hrajú milióny hráčov

Konkurent COD je populárny.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xdefiant-transformed

XDefiant od Ubisoftu je taká priama konkurencia hrám Call of Duty. Je to multiplayerová live-service zasadená do sveta Tom Clancy's, kde Ubisoft postavil proti sebe frakcie zo svetov Splinter Cell, Division, Far Cry aj Ghost Recon. 

Za prvý týždeň od spustenia predsezóny si hru zahralo osem miliónov unikátnych hráčov. Do hry sa nahrnuli hráči prakticky okamžite po vydaní, pretože za prvé dve a pol hodiny tam už bol viac ako jeden milión unikátnych hráčov. 48 hodín po vydaní XDefiant hrali už tri milióny hráčov. Dnes ju hráva naraz viac ako 700-tisíc hráčov.

Cieľom Ubisoftu pritom bolo dosiahnuť päť miliónov hráčov za prvý mesiac. Tento cieľ sa podarilo prekonať behom pár dní, takže Ubisoft má dôvodo na oslavu. Ide tak o ďalší live-service titul tejto firmy, ktorý dokázal prilákať veľký počet hráčov. Najmä vďaka tomu, že XDefiant je zdarma na všetky platformy. 

Už na začiatku Júla bude spustená oficiálna prvá sezóna, kde bude do hry pridaný aj prémiový battle pass. XDefiant si môžete stiahnuť zdarma na PS Store, Xbox Store alebo Ubisoft Connect na PC.

XDefiant launch trailer

XDefiant dostal launch trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry