Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Ubisoft oznámi The Crew Motorfest, tretí diel v sérii The Crew

Stane sa tak už v Utorok.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

30. Január 2023

The Crew Motorfest

O The Crew 3 sa už šepká nejaký ten rok. Od vydania druhého dielu open world závodnej hry totiž uplynulo už takmer 5 rokov! Vydavateľ potvrdil, že nová hra The Crew bude oznámená v Utorok, 31.1.2023 o 18:00 nášho času. 

Nová hra sa má volať The Crew Motorfest a tento krát sa bude odohrávať na Havaji. Tieto zatiaľ nepotvrdené informácie sa začali objavovať už v roku 2021. Na internet sa tiež dostalo, že The Crew Motorfest bude bežať na novom engine. 

Ubisoft minulý rok oznámil, že séria The Crew prilákala už 30 miliónov hráčov. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články