Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Ubisoft oznámil seriály Assassin’s Creed pre Netflix

Stalo sa tak na Ubisoft Forward 2022.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
assassins creed the ezio collection

Aj Ubisoft naskakuje na vlnu seriálov podľa hier. Dnes totiž oznámil, že pracuje na live-action TV seriáli Assassin's Creed, ktorý vyjde na streamovacej platforme Netflix. Spolu s ním sú v príprave aj animovaný seriál a anime seriál.

Bohužiaľ, momentálne zatiaľ nemáme žiadne bližišie detaily. Ubisoft však sľúbil, že o seriáli budeme počuť už čoskoro. Live-action seriál momentálne hľadá showrunnera, známi sú len producenti - Jason Altman a Danielle Kreinik z Ubisoft Film & Television.

V ktorom období sa bude seriál odohrávať, alebo či bude priamo inšpirovaný niektorou z hier, je zatiaľ otázne. Každopádne seriál môže kombinovať historické udalosti a prítomnosť rovnako, ako hry.

Spolu s oznámením seriálu Ubisoft potvrdil aj vznik mobilnej hry Assassin's Creed, ktorá by mala doraziť na platformu Netflix Games.

Nebude to prvý krát, čo sa na televízne obrazovky alebo do kín dostalo live-action spracovanie hry. V roku 2016 totiž vyšiel film Assassin's Creed v ktorom si hlavnú postavu zahral Michael Fassbender.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry