Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Veľkolepý Pán Prsteňov sa vráti, produkciu riadi znovu Peter Jackson

Chystá sa nový film.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
LOTR Gollum

Štúdio Warner Brod oficiálne oznámilo prípravy nových filmov Lord of the Rings, teda Pán Prsteňov. Prvý z nich bude mať premiéru už v roku 2026 a momentálne prebiehajú prípravy scenára. 

Skvelou správou pre všetkých fanúšikov je, že nový Pán Prsteňov bude riadiť Peter Jackson, autor prvých troch filmov Pán Prsteňov. Ten sa stal hlavným producentom filmu. Pripoja sa k nemu aj verní producenti Fran Walsh a Philippa Boyens. Na scenári budú spolupracovať aj Phoebe Gittins a Arty Papageorgiou.

Nový Pán Prsteňov bude zameraný na príbeh Gluma

Warner Bros tiež odhalil aj pracovný názov nového filmu. Ten sa má volať Lord of the Rings: The Hunt for Gollum a príbeh bude zameraný na Gluma/Sméagola (slovenský Glocha). Gluma si v tomto filme znovu zahrá skvelý Andy Serkis, ktorý film bude režírovať. 

Už v roku 2023 firma potvrdila, že v budúcnosti vydá hneď niekoľko filmov Lord of the Rings podľa obľúbených kníh J.R.R. Tolkiena.

Projekty budú vyvíjané prostredníctvom WB vydavateľstva New Line Cinema. Freemode, divízia Embracer Group, uzavrela dohodu o právach na knihy vrátane „Pán prsteňov“ a „Hobit“ v rámci podniku s názvom Middle-earth Enterprises. Ten je zodpovedný aj za vydanie nedávnej hry The Lord of the Rings: Gollum.

LOTR Gollum

Daedalic Entertainment pre hru LOTR: Gollum končí s vývojom hier

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry