Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Xbox GamesCom 2023 Logo

Veľký únik Microsoftu. Poznáme dátumy vydania všetkých tohtoročných Xbox exkluzivít!

Jeseň v podaní Xboxu bude poriadne nabitá.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

Ako to už býva dobrým zvykom, Microsoft aj tento rok naplánoval svoju letnú Xbox Showcase, na ktorej ohlási nie len nové hry, ale aj dátumy vydania pre tie skorej ohlásené. Ak ste tak ešte neurobili, určite si do kalendára poznačte 9. Júna, vtedy totižto prebehne tohtoročná prezentácia.

Tom Warren, senior editor portálu The Verge, vo svojom článku informuje aj o dátumoch vydania tohtoročných Xbox exkluzivít. Bohužiaľ, neprináša konkrétne dátumy vydania, no aj mesiac, v ktorom hra vyjde, je presnejšie, ako čokoľvek doteraz.

Xbox Showcase 2024

Xbox oznámil letnú konferenciu a Call of Duty Direct

Čo mesiac, to iná AAA exkluzivita

Nabitá Xbox jeseň by sa mala začať v Septembri. Všetko by to mala odštartovať veľká Starfield expanzia s názvom Starfield: Shattered Space. Pôvodná hra vyšla minulý rok v Septembri a Todd Howard už dlhšie hovorí o tom, že Shattered Space vyjde na jeseň roka.

V Októbri by malo prísť na PC, PlayStation a aj Xbox tohtoročné Call of Duty. Hoci presný názov oficiálne nepoznáme, podľa dávnejších únikov však vieme, že tohtoročný diel sa bude na 99 percent volať Call of Duty: Black Ops Gulf War.

Obzvlášť nabitý má byť November, kedy Microsoft plánuje vydať až dve veľké exkluzivity. Konkrétne pôjde o tituly Avowed a Microsoft Flight Simulator 2024.

No a záver roka bude patriť chystanej novinke od Bethesdy, hre Indiana Jones and the Great Circle. Táto hra sa nám po prvýkrát ukázala len tento rok v Januári.

Navyše, práve Indiana Jones a Starfield, dve hry od Bethesdy, by mali byť ďalšími hrami, ktoré Microsoft prinesie aj na konkurenčný PlayStation 5.

Každopádne, zatiaľ všetky dátumy, ktoré ste našli vyššie, berte s istou dávkou rezervy. Pochádzajú však z dôveryhodného zdroja, ktorý prináša len overené informácie. Okrem toho má však Microsoft v zálohe ďalšie a ďalšie zaujímavé tituly, o ktorých by sme sa mali dozvedieť v Júni čo to viac. Za zmienku určite stoja také hry ako South of Midnight, Contraband či State of Decay 3.

Starfield PlayStation 5

Vyzerá to tak, že Starfield príde na PlayStation 5

Indiana Jones and the Great Circle PlayStation 5

Microsoft plánuje vydať Indiana Jones and the Great Circle aj na PlayStation 5

Xbox Series X Brooklin

Sarah Bond pripomína strategické ciele Xboxu, nový hardvér má ponúknuť najväčší generačný skok

Xbox AI Chatbot

Microsoft pracuje na Xbox AI chatbote, bude vybavovať vaše problémy a sťažnosti

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený