Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Vesmírna budovateľská stratégia IXION je vonku

Pozrite si launch trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. December 2022

IXION Game Wallpaper

IXION je vesmírna budovateľská stratégia, ktorá vyšla 7. decembra 2022 na platformu PC cez službu Steam a Epic Games Store. Včera vyšiel trailer k spusteniu tejto hry, ktorý naznačuje, že hráči sa môžu tešiť na napínavé momenty plné rozhodnutí a výziev.

IXION vás zavedie do budúcnosti, kde budete musieť stavať a rozvíjať svoju vlastnú vesmírnu kolóniu. Budete musieť riadiť všetky aspekty života na vašej kolónii, od obstarávania surovín po stavanie budov a riadenie obyvateľov.

Titulný obrázok Youtube videa

Hra tiež obsahuje napínavé vesmírne súboje, v ktorých budete musieť bojovať o prežitie vašej kolónie proti nepriateľským kolóniám. Ide tak o unikátnu kombináciu žánrov survival, city building, manažmentu a stratégie, to všetko v spracovaní vesmírnej opery.

IXION je výzvou pre každého hráča, ktorý miluje budovateľské stratégie a chce sa pustiť do dobrodružstva vo vesmíre. S jej realistickými mechanikami a prepracovanou grafikou je IXION skvelou hrou pre dlhé zimné večery.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články