Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vieme, koľko času vám zaberie dohranie Dead Island 2

Tvorcovia prezradili dĺžku hry v nedávnom rozhovore.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Dead Island 2 PC Screenshot 1

Znie to neuveriteľne, no Dead Island 2 bol svetu predstavený ešte na E3 2014. Odvtedy si hra prešla dlhú cestu. Veď len máloktorá hra mení svoj vývojársky tím.

Každopádne, už budúci mesiac, konkrétne 21. Apríla vyjde Dead Island 2 na PC, Playstation a Xbox. A tak je najvyšší čas, aby sa s nami vývojári začali deliť o ďalšie a ďalšie detaily.

Dead Island 2 PC Screenshot 1

Dead Island 2 ukázal 15 minút z hrania a vyzerá to neskutočne dobre

Portál WCCFTech nedávnom vyspovedal art directora Adama Olssona a narrative designerku Lydiu Cockerham. Na priamu otázku redaktora, ktorý sa pýtal na dĺžku hry, Olsson odpovedal: "Neviem presne. Myslím, že máme nejaké usmernenie, podľa ktorého, ak sa zúčastníte niektorých vedľajších misií a iných aktivít, tak vám to zaberie približne 20 hodín. To je to, čo máme."

Ak by sa to niekomu málilo, Olsson dodáva, že hra obsahuje aj kopu ďalších vedľajších misí, zberateľských predmetov, coop mód či jednoducho si budete môcť zahrať celú hru odznova, no tentokrát s inou postavou.

Screenshot 2

Dead Island 2 má vlastnú mechaniku na postupné ničenie kostí a svalov zombie

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry