Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Vo fronte na servery Overwatch 2 čaká 50 tisíc hráčov

Servery Blizzardu to absolútne nezvládajú.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. Október 2022

Overwatch-2-server-queue

Tak už vieme, prečo okolo Overwatch 2 nie je taký hype, ako keď vyšla jednotka. No je to preto, že Blizzard v skutočnosti nemá nachystané servery pre veľký počet hráčov.

Totiž momentálne vo fronte na servery Overwatch 2 čaká minimálne 50 tisíc hráčov, ako dokazuje fotka od Benjiho na Twitteri.

Hráči Blizzardu tento stav veľmi dobre poznajú, už od čias Diablo III. Vtedy sa na servery čakalo aj pol dňa. Mnohým tiež vyhadzovalo legendárnu hlášku Error 37.

Aj tak sa nám ale zdá, že marketing okolo Overwatch 2 je veľmi slabý. Dokonca ste nám aj písali, že ste ani nevedeli o tom, že servery Overwatch 1 boli vypnuté. Obsah prvej hry sa totiž presunul do dvojky, ktorá je free to play na PC, Xbox aj PlayStation.

Overwatch 2

Overwatch 2 dostal Launch trailer, vyjde o týždeň

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články