Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Všetci PC hráči Helldivers 2 sa po novom musia prihlásiť k PlayStation účtu

Sony navýši počet užívateľov PSN.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Helldivers 2 Wallpaper 1080p

Po vydaní Helldivers 2 si mohli PC hráči hru prepojiť Steam so svojim PlayStation účtom a spárovať si tak aj svojich PlayStation priateľov. Táto funkcia bola však dobrovoľná, pretože po vydaní tieto funkcie nefungovali správne.

Sony však po novom donúti všetkých PC hráčov Helldivers 2 vytvoriť si PlayStation účet a pripojiť sa k sieti PlayStation Network. Firma tak významne navýši počet aktívnych užívateľov PSN - započítaním všetkých PC hráčov Helldivers 2.

Existujúci Steam hráči Helldivers 2 už od 30.5. do 4.6. budú dostávať upozornenie o povinnom prihlásení sa k PSN. Od 6.5. sa budú musieť k PSN prihlásiť aj všetci noví hráči. V hre sa stačí prihlásiť k svojmu PlayStation účtu a ak ho nemáte, je nutné si ho vytvoriť. Bez neho si Helldivers 2 na Steame nezahráte.

Ide o ďalší krok, ktorým Sony bude navyšovať počet aktívnych užívateľov PSN. Chystá sa tak aj v prípade Ghost of Tsushima, ktorý prinesie úplne nový PlayStation Overlay do prvej Steam hry od PlayStationu. Nasledovať budú ďalšie.

PlayStation Trofeje na PC

PlayStation prináša na PC vlastný overlay, trofeje aj priateľov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry