Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Vychádza Loot River, nová slovenská hra zamierila na Steam a Xbox

Nájdete ju aj v Game Passe.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

03. Máj 2022

Loot-River-Slovenska-Hra

Miro Straka z Novej Dubnice dnes vydáva na Steame hru Loot River. Ide o roguelike adventúru s prvkami Dark Souls ale aj Tetrisu. Originálny nápad s pohybom ostrovčekov na rieke sa podarilo skombinovať s dynamickými súbojmi a procedurálne generovaným svetom.

Loot River už teraz nájdete v knižnici Xbox Game Pass pre PC a Xbox One či Xbox Series X a S. Večer o 18:00 bude hra uvoľnená aj na Steame, jej cena bude 24,99€, ale k vydaniu si ju môžete kúpiť so zľavou 10%. V aplikácii Xbox stojí 14,99€.

Nižšie si môžete pozrieť launch trailer. Hru vydáva Superhot Presents.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený