Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vychádza One Piece Odyssey, sleduj launch trailer

Dostupná na PC, Xbox aj PlayStation.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
One Piece Odyssey Launch trailer

Už zajtra, 13.1.2023 vychádza nová hra inšpirovaná manga sériou One Piece. Mnohí ju poznajú podľa anime seriálu One Piece alebo podľa množstva hier s rôznymi podtitulmi. Posledná hra One Piece: Pirate Warriors 4 vyšla v roku 2020.

One Piece Odyssey zavedie Straw Hats na tajomný ostrov, kde sa vydávajú na výpravu s cieľom odhaliť jeho záhady a bojovať proti silným nepriateľom aj bossom v ťahových súbojoch.

V hre sa hráči ujmú úlohy deviatich obľúbených pirátov - Luffyho, Zora, Namiho, Usoppa, Sanjiho, Choppera, Robina, Frankyho a Brooka. Hra predstavuje novú kapitolu týchto notoricky známych pirátov s originálnym príbehom a novými postavami, ktoré vznikli pod vedením tvorcu série Eiichira Odu.

Hra si zachováva šarm, humor a chémiu anime vďaka svojmu farebnému umeleckému štýlu, úžasným vizuálnym efektom a skutočnosti, že postavám prepožičali hlasy pôvodní japonskí herci.

One Piece Odyssey vychádza na PlayStation 4, PlayStation 5, Windows a Xbox Series X/S. Launch trailer si môžete pozrieť nižšie.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry