Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Vyhraj luxusné slúchadlá Creative SXFI Gamer v súťaži

Ďalšia súťaž pri príležistosti spustenia nášho nového webu!

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
Súťaž Creative Post

Len pred pár dňami sme spustili skvelú súťaž o nové hry s našimi partnermi Cenega a Hype, v ktorej môžete vyhrať Gotham Knights, XIII Remake a ďalšie hry na PC, PlayStation, Xbox aj Nintendo Switch!

Súťaž o hry končí 11.11.2022 a zapojiť sa do nej môžu všetci užívatelia, ktorí si na našej stránke vytvoria účet a pod článok súťaže dajú komentár. To však nie je všetko a nachystali sme ďalšiu súťaž o parádne ceny.

Vyhraj oceňované slúchadlá Creative SXFI Gamer a ďalšie vecičky

Naša ďalšia súťaž prebieha v spolupráci so značkou Creative, ktorá nám do súťaže venovala tri skvelé ceny. Hlavnou cenou je oceňovaný herný headset Creative SXFI Gamer, ktorý prináša skutočný priestorový kino zvuk aj do tvojich hier. Recenziu na tieto slúchadlá si môžeš prečítať na našich stránkach, alebo si ich môžete pozrieť na oficiálnej stránke

Druhou cenou je prenosný bluetooth vysielač Creative BT-W3, vďaka ktorému si k PC, na PlayStation alebo Switch môžeš pripojiť akékoľvek bezdrôtové slúchadlá! A to s dosahom až 30 metrov. Tretia cena je Creative Sound Blaster PLAY! 4 - prenosný DAC USB s vysokým rozlíšením, s automatickým stlmením a obojstranným potlačením šumu. Ponúka aj funkciu Bass Boost a ekvalizér pre vaše slúchadlá na PC, Xbox, PlayStation, Switch aj pre mobil.

Súťaž prebieha na našich sociálnych sieťach do Stredy, 16.11.2022!

facebook.com/centrumher.eu

instagram.com/centrumher

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry