Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Warhammer 40,000: Darktide je už možné hrať vďaka predobjednávke

Pozrite si akčný gameplay trailer.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

18. November 2022

Warhammer 40000 Darktide Gameplay Screenshot

Štúdio Fatshark otvorilo prístup do svojej novej kooperatívnej akčnej hry Warhammer 40,000: Darktide. Hru si odeteraz môžu zahrať všetci, ktorí majú titul predobjednaný na PC. V predobjednávke sú dve verzie - štandardná za 39,99€ a Imperial Edition za 59,99€.

V pre-order bete sú k dispozícii štyri misie v štyroch zónach. Počet tejto fázy do hry pribudnú ďalšie misie, plná verzia však bude k dispozícii až na vydanie, 30.11.2022. Na čo sa môžete v bete tešiť, vám predstaví aj nový nadupaný gameplay trailer.

Warhammer 40,000: Darktide bude k dispozícii 30.11. na PC aj vďaka Game Passu, Xbox verzia však vyjde neskôr. Jej dátum zatiaľ nepoznáme.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články