Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Warner Bros nakoniec z metlobalu spravil novú hru, Harry Potter: Quidditch Champions

Chýbal vám metlobal v Hogwarts Legacy?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Harry Potter Quidditch Champions Wallpaper

Prečo nebol metlobal (česky famfrpál) nebol v hre Hogwarts Legacy? Jedným z možných dôvodov je, že Warner Bros chystal osobitnú hru, ktorá má názov Harry Potter: Quidditch Champions. 

Tento genderovo-zmiešaný kontaktný šport hraný na medzinárodnej úrovni si budete môcť vyskúšať v jedinečnej hre, ktorú vyvíja štúdio Unbroken Studios. V hre budete môcť vytvoriť a kustomizovať vlastného hráča a zúčastniť sa zápasov v sólo režime, v kooperácii, či online. V zásade je to však multiplayerovka. 

Hra Harry Potter: Quidditch Champions však bude vyžadovať neustále online pripojenie. Vyjsť by mala na PC a zatiaľ nešpecifikované konzoly. Warner Bros nepriblížil ani dátum vydania. Už teraz sa ale môžete prihlásiť do playtestu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články