Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Warzone 2.0 za päť dní prilákal 25 miliónov hráčov

Bliži sa k rekordu pre free-to-play hier celkovo.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

22. November 2022

COD Warzone 2.0 launch date

Jeden z najväčších boomov na poli free-to-play battle royale hier zaznemanal titul Apex Legends od Respawn Entertainment. Apex Legends si zahralo 25 miliónov hráčov za prvých sedem dní od spustenia a 50 miliónov hráčov za prvý mesiac.

Pôvodný Warzone dosiahol 30 miliónov hráčov za prvých 10 dní. K tomuto číslu sa už blíži aj práve spustený Warzone 2.0, ktorý si zahralo 25 miliónov hráčov za prvých 5 dní. Activision to oficálne oznámil na Twitteri. Do hry tak prišlo ešte viac hráčov, ako do Apex Legends.

Warzone 1 je až do 28. Novembra vypnutý a spustený bude pod novým názvom Warzone Caldera. Do Warzone 2 potom v roku 2023 pribudne nová mapa.

Hra je dostupná zdarma na platformy PC, Xbox aj PlayStation.

COD Warzone 2 launch trailer

Launch Trailer k Warzone 2.0 je vonku, hra má 115 GB

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články