Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Wild West Online dostal požiadavky, hra otvorila predobjednávky

Red Dead Redemption 2 dostane konkurenciu už tento rok

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Jún 2017

WildWestOnline_playwwo.com_03

Ako už iste viete, očakávaná westernová novinka od Rockstar Games bola pred pár dňami odložená až na rok 2018. Red Dead Redemption 2 by mal po novom vyjsť niekedy na Jar budúceho roka. To, že nevyjde na jeseň ako sa plánovalo hrá do kariet inej, veľmi podobnej hre, Wild West Online.

Vývojári na svojich stránkach zverejnili predpokladaný dátum spustenia Alpha aj Beta verzie a samozrejme aj vydania plnej hry. Prekvapení som tam ale našiel viacero, napríklad korektné jednanie s potenciálnymi zákazníkmi, ktorí sa rozhodnú do hry investovať skôr.

Vývojári vlastne ani na dokončenie projektu peniaze nepotrebujú. Nedávno oznámili, že nepôjdu na Kickstarter ako sa plánovalo, pretože sa našiel investor, ktorý do projektu naleje všetky potrebné peniaze. Preto na stránke visí oznam, že ktokoľvek, kto si kúpi hru v alpha fáze a podporí tak vývoj môže kedykoľvek požiadať o vrátenie peňazí, a to bez udania dôvodu. Dôvod spustenia predpredaja alpha verzie tak nie je potreba financií, skôr len nejaký ten feedback od prvých hráčov.

Na stránke Wild West Online si môžete momentálne kúpiť tri balíčky, balíček za 20 eur vám zaistí prístup do bety aj plnej hre na Steame. Drahší balík za 40 eur vás dostane aj do uzavretej alphy s niekoľkými in-game odmenami. Najdrahší balík za 60 eur ponúka skorý prístup k alphe aj k plnej hre.

Všetci, ktorí si hru kúpia pred 7.7.2017, dostanú skin pre sedlo koňa, skin pre všetky zbrane, outfit pre postavu, odznak do fóra a špeciálnu ikonku v hre.

Uzavretá alpha bude spustená na konci Júla (Července), uzavretá beta niekedy na jeseň a plná hra vyjde v Decembri (Prosinec) 2017. Systémové požiadavky tejto westernovej PC exkluzivity nájdete nižšie.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený