Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Wipe v Escape From Tarkov je tu, prinesie rozšírenie Streets of Tarkov

Patch 0.13.5 bude nasadený dnes.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Escape From Tarkov patch wipe

Dnes štúdio Battlestate Games oznámilo prichod nového patchu 0.13.5 do bety Escape From Tarkov. Hra je v bete už viac ako šesť rokov a raz za pár mesiacov prinesie významný update, ktorý je sprevádzaný wipom. Wipe zmaže kompletný progres všetkým hráčom vrátane všetkých itemov a vráti ich úplne na začiatok. Všetkých naraz.

Nový patch 0.13.5 prinesie najmä rozšírenie mapy Streets of Tarkov, ale v traileri je možné vidieť aj nové termálne optiky na blízko, novú zbraň a nového bossa Kabana.

Kompletné patch notes neboli ešte zverejnené, štúdio ich vydá počas toho, ako bude na servery nasadzovať patch. Potrvá to zhruba šesť hodín a hra by mala byť znovu dostupná okolo 15:00 alebo neskôr. Podľa staršej roadmapy by však malo byť aktualizované UI nakupovania, prekopané menu uzdravenia, v bunkri by mali pribudnúť nové funkcie a niektoré questy by mali byť rebalansované. Tých zmien samozrejme bude viac.

Ak sa teda chystáte vrátiť do Escape From Tarkov, alebo ju hrať prvý krát, v najbližších dňoch bude ten správny čas, keďže všetci hráči budú začínať od nuly.

Edit: Kompletné patch notes boli zverejnené na oficiálnej stránke

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry