Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Wo Long: Fallen Dynasty má nový trailer

Hra od Team Ninja pripomína dátum vydania.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

15. December 2022

Wo Long Fallen Dynasty Wallpaper

Team Ninja, autori populárnej souls hry Nioh, chystajú vydanie svojej úplne novej hry. Wo Long: Fallen Dynasty bola oznámená na E3 na Xbox Showcase a do vydania ostávajú už necelé tri mesiace.

Nový trailer je postrihaný z rôznych príbehových cut-scén ale aj z gameplayu, ktorý kráča v šľapajách série Nioh. Vývojári v traileri ukázali aj steelbook, či predobjednávkové bonusy vo forme digitálnych odmien.

Wo Long: Fallen Dynasty vyjde 3.3.2023 na PC, Xbox One, Xbox Series, PS4 aj PS5. PC a Xbox hráči ju nájdu aj v Xbox Game Pass.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články