Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Xbox Design Lab štartuje v Česku aj na Slovensku

Dajte si vyrobiť vlastný ovládač!

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Jún 2022

Xbox-Design-Lab-Slovensko-Cesko

Spoločnosť Microsoft dnes oznámila ďalšiu novinku. Je ňou rozšírenie služby Xbox Design Lab o ďalšie krajiny ale aj motívy.

Xbox Design Lab vám dovolí si nadizajnovať a dať vyrobiť vlastný bezdrôtový Xbox ovládač. Užívatelia majú na výber rôzne povrchové úpravy, farby, odtiene a upraviť si môžu aj vzhľad jednotlivých tlačidiel na ovládači.

Od dnes je Xbox Design Lab dostupný v Česku aj na Slovensku

Vyrobiť si vlastný Xbox ovládač môžu od dnes oficiálne aj užívatelia v Česku a na Slovensku. Microsoft totiž dnes službu rozšíril do 11 krajín.

Od dnes tiež pribudli nové pastelové farby ovládača: Soft Pink, Soft Orange, Soft Green a Soft Purple. K nim pridali aj nové farby tlačidiel a to Mineral Camo, Arctic Camo, Forest Camo, Sandglow Camo a Blaze Camo.

Nové farby si môžete prehliadnuť vo videu. Ak si chcete dať vyrobiť vlastný ovládač, zamierte na stránku Microsoftu (česká stránka, slovenská stránka). Cena takéhoto vlastného ovládača sa pohybuje od 1899Kč, respektíve 69,99 eur, doprava je zadarmo.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články