Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Xbox k hre Redfall pripravil päť dizajnov Xbox ovládača

Môžete si ich objednať z Xbox Design Lab.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Redfall Ovládač

Ak vás už omrzel starý Xbox ovládač, alebo len potrebujete nový, Xbox vám dovolí si prakticky navrhnúť svoj vlastný, cez Xbox Design Lab. Služba samozrejme funguje aj v Česku a na Slovensku a cena ovládača cez Design Lab je takmer rovnaká, ako v obchode. 

Len k príležitosti vydaniu hry Redfall, Xbox predstavil nových 5 dizajnov ovládačov, ktoré sú inšpirované práve hrou od Arkane. Návrhy s názvom Bite Back, Layla, Remi, Devinder a Jacob teraz nájdete v Xbox Design Lab, kde si ovládač môžte objednať tak ako je, alebo ďalej kustomizovať. 

Napríklad si môžete zvoliť zadný dizajn, pogumovanie vzadu a po bokoch, či metalické tlačidlá. Cena ovládača v dizajne Redfall začína na 79,99€.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články