Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Xbox Showcase a Starfield Direct zaznamenali cez 92 miliónov zhliadnutí

Xbox sa chváli rekordnou sledovanosťou.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Showcase 2023

Xbox tento rok predviedol jednu z najlepších (nie E3) konferencií za posledné roky. Divízia pod vedením Phila Spencera odhalila počas Summer Game Festivalu množstvo nových hier a pripomenula aj tie prichádzajúce, Starfield, Forzu Motorsport, Avowed či Fable.

Xbox teraz hlási rekordnú sledovanosť zaznamenanú naprieč Xbox Showcase, Starfield Direct a množstvom trailerov, ktoré boli zverejnené. Celkovo tak išlo o neuveriteľných 92 miliónov zhliadnutí, čo je 38% nárast oproti minulému roku.

Celkovo bolo na Xbox Showcase 27 hier, z toho 13 pochádza z first-party štúdií Xboxu a až 21 z nich vyjde hneď aj v Game Passe. Z hier boli ukázané aj Hellblade II: Senua’s Saga, South of Midnight, Clockwork Revolution, Microsoft Flight Simulator 2024, Towerborne, Star Wars Outlaws, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Cities: Skylines 2 alebo 33 Immortals. Xbox konferencia tak prakticky pokryla všetky obľúbené žánre.

Microsoft nezabudol ani na hardware. Oznámil zberateľský ovládač a slúchadlá v štýle Starfield, ale aj aj úplne nový, čierny Xbox Series S s rozšírenou pamäťou. 

Xbox Series S Black 1TB Cena

Microsoft oznámil čierny Xbox Series S s terabajtovým diskom

Veľmi vysokej sledovanosti prispeli aj titulky v mnohých svetových jazykoch. Celý Xbox Showcase a Starfield Direct ste si mohli pozrieť so slovenskými aj českými titulkami. Ak ste ju náhodou nevideli, môžete si ju pozrieť zo záznamu v 4K rozlíšení.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Xbox Showcase 2023

Xbox Showcase 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry