Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Ylands sa rozrastá, prináša Update 2.0

Skvelá hra od Bohemia Interactive sa stáva ešte lepšou.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Ylands Update 2-0

Už je to nejaký ten rok, čo ste si u nás na webe mohli prečítať našu recenziu na hru Ylands. Odvtedy sa veľa vecí zmenilo. My máme nový web a Ylands poriadnu kopu nového obsahu!

Aktuálne vývojári priniesli do hry obrovský Update 2.0. Ten do hry pridáva bohatú nádieľku noviniek, kopu úprav a aj opráv rôznych bugov. Vylepšené boli veci ako hlavné menu, generovanie máp, plachtenie, súboje, craftenie, rybárčenie či tutoriály pre začiatočníkov, respektíve vracajúcich sa hráčov. Zoznam zmien a novinek je naozaj poriadne dlhý.

Ak vás hra zaujala, určite jej dajte šancu. Už pri spustení išlo o skvelý zážitok, hlavne v kooperácií s priateľmi. Navyše, Ylands je dostupná na Steame či mobilných platformách úplne zadarmo.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Update 2.0: Adventure Awaits! | Ylands Trailer

Update 2.0: Adventure Awaits! | Ylands Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený