Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Začína 7. sezóna stredoškolskej ešport ligy SČSEL, odhaľuje novinky

Zaregistruj sa do SK/CZ ligy v hrách CS2, League of Legends, Valorant a Rocket League.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
SCSEL stredoškolská ešportová liga

Už niekoľko rokov v rade vás informujeme o ešportovej lige, ktorá láka stredoškolákov z Čiech aj Slovenska, aby zabojovali o hodnotné ceny. SČSEL liga prichádza konečne aj tento školský rok. Zapoj sa so spolužiakmi do 7. sezóny a zabojujte o titul najlepších stredoškolských ešport tímov na SK/CZ scéne. Tento rok bude v niečom iný, bude sa totiž prvý krát hrať Counter-Strike 2.

Registrácie do jednotlivých turnajov sú už otvorené; tentokrát sa môžeš tešiť na štvoricu staronových titulov:

Registrácia do novej sezóny prebieha do 17.11.2023. Do turnajov sa môže zapojiť každý študent strednej školy a gymnázia na Slovensku a v Česku. Hrá sa o skvelé herné vecné ceny v minimálnej hodnote 2500€ (61 000 KČ).

7. sezóna prichádza rovno s niekoľkými novinkami. Liga tento krát začína 20.11. a potrvá až do konca mája 2024, kedy prebehne finále súťaže. Hráči tak majú jedinečnú možnosť si užiť lepší a dlhší formát ligy. Taktiež do sezóny vstupuje tzv. Last Chance fáza, ktorá umožní tímom ešte raz zabojovať o zotrvanie v lige.

Poslednou novinkou sú špeciálne jednodňové miniturnaje v ligových hrách, ktoré budú prebiehať počas celej 7. sezóny. V nich sa môžeš zapojiť do súboja o vecné ceny ako napríklad myšky, headsety a iné periférie, ktoré ti vylepšia tvoj herný setup. Celkovo sa môžeš tešiť až na 8 miniturnajov.

Viac informácií o aktuálnych turnajoch a 7. sezóne nájdeš na oficiálnom webe ligy. Sleduj SČSEL aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Ak potrebuješ tím na vstup do ligy, pridaj sa na oficiálny Discord ligy, kde si určite nájdeš spoluhráčov pre jednotlivé hry. 

7. sezónu SČSEL tento rok na scénu prinášajú hlavní partneri Slovenská sporiteľňa, Fakulta elektrotechniky a informatiky STU, Technická univerzita v Košiciach a Unicorn University.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry