Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Zahraj si COD Modern Warfare 2 multiplayer zdarma

Otvorený bude až do 19. Decembra.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

15. December 2022

COD MWII Free Multiplayer

Ak ste pri kúpe novej hry Call of Duty: Modern Warfare 2 váhali, máte možnosti si vyskúšať multiplayer úplne zadarmo. Od dnes totiž bude otvorený multiplayerový režim na všetkých platformách, aj keď len časť jeho obsahu.

COD Modern Warfare 2 Multiplayer môžete zadarmo hrať od dnes, 15.12.2022 od 19:00 a akcia skončí v Pondelok, 19.12.2022 rovnako o 19:00.

K dispozícii budú režimy Team Deathmatch, Hardpoint, Domination a Kill Confirmed vo verziách FPS aj TPS. Tieto režimy si zahráte na troch mapách. Jednou z nich je čerstvo vydaný mapa Shipment.

Do COD MW2 Season 1 Reloaded pribudli tento týždeň vôbec prvé raidy v sérii. Hráči sa v raidoch Special Ops postavia rôznym výzvam, musia riešiť logické hádanky a skombinovať stealth s akčnými prestrelkami. Raidy sú tiež akýmsi pokračovaním príbehu Modern Warfare.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články