Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Zahrajte si Mortal Shell na PC zadarmo v bete

Otvorená beta je dostupná na Epic Games Store.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

05. Júl 2020

Mortal-Shell-PC

Mortal Shell je nová hra na štýl Dark Souls od štúdia Cold Symmetry, ktorú vydáva Playstack. Hra bola oznámená len pred niekoľkými mesiacmi, no posledné týždne sme ju videli aj v prezentáciách v rámci Summer Game Festival.

Novinku si môžete od dnes zahrať zadarmo, na Epic Games Store je totiž prístupná otvorená beta. Má len 6GB a ponúka úvodné oblasti hry s dvoma schránkami - Harros a Tiel. Schránky sú to, čo robí hru originálnou, v podstate využívate schopnosti týchto bojovníkov, pričom si sami môžete vybrať, ktoré telo chcete využívať.

Súbojový systém je veľmi podobný souls hrám, útoky je nutné kombinovať s obranou, odrazmi, úskokmi a tak podobne. Aj v bete nájdete možnosti vylepšenia postavy a rôzne spotrebné predmety. Prostredia sú celkom zaujímavé a hra využíva grafické prvky Unreal Enginu 4.

Znovu ide o extrémne náročnú hru, osobne som nemal nervy ani na to, aby som dohral betu, takže ak sa na to cítite, rozhodne ju vyskúšajte.

Plná hra vyjde v Septembri 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený