Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Zberateľská edícia Mortal Kombat 1 odhalená + nové screenshoty

Hra vyzerá brutálne.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Mortal-Kombat-1_Liu-Kang-Sub-Zero_065542

Ed Boon a štúdio NetherRealm Studios včera odhalili gameplay z očakávanej brutálnej bitky Mortal Kombat 1. Reštart tejto série sa nesie v znamení úplne nového príbehu, ktorý nás zavedie do histórie, ale aj do moderného sveta. Autorom sa tak podarilo skombinovať tradičné a moderné prostredia.

Rozhodne odporúčame pozrieť si prvý gameplay trailer, ktorý je zložený z príbehových cutscén, ale aj neskutočne brutálnych fatalities!

mortal kombat 1 trailer

Mortal Kombat 1 dostal prvý gameplay trailer

Mortal Kombat 1 vyjde 19.9.2023 na PC, Xbox, PlayStation aj Switch. Avšak do hry sa môžete dostať o 5 dní skôr. Ak si totiž kúpite Premium Edition (jej cena je 100 eur), alebo Kollector’s Edition, hrať môžete už od 14.9.2023.

Navyše, ak si hru predobjednáte na Xbox Series X, S alebo PlayStation 5, získate prístup aj do bety, ktorá bude už v Auguste (Srpnu).

Čo obsahuje Mortal Kombat 1 Kollector’s Edition?

Zberateľská edícia Mortal Kombat 1 prišla do predaja včera a vo väčšine obchodov je už vypredaná. Kollector’s Edition stojí 250 eur a poteší najmä fanúšikov zberateľských sošiek.

Kollector’s Edition obsahuje Mortal Kombat 1 Premium Edition s early access do plnej hry, Steelbook, zberateľskú krabicu, sadu tlačených plagátov a 42-centimetrov vysokú sochu Liu Kanga. Taktiež do hry odomyká množstvo digitálneho obsahu a 2700 dračích kryštálov, čo je in-game mena pre mikrotransakcie.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry