Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Žeby konečne poriadny seriál Resident Evil? Čoskoro na Netflixe

Pozri si nadupaný trailer na chystaný seriál od Netflixu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. Jún 2022

Resident-Evil-Series-Trailer

Už 14.7.2022 spustí Netflix nový seriál Resident Evil, natočený podľa videohernej predlohy. Tento krát v ňom síce nehrá Mila Jovovich, ale tešiť sa môžeme na iné známe herecké mená. Napríklad taký Lance Reddick v roli Weskera (poznáte ho aj zo série Horizon).

Nový seriál bude poriadne krvavý a hnusný, nebudú chýbať ani extrémne zmutovaní jedinci, na ktorých zapôsobil T-Vírus. Už len dúfať, že zápletka tejto 8-dielnej prvej série bude dostatočne zaujímavá.

Príbeh sa bude odohrávať v dvoch časových obdobiach – v roku 2022 a v roku 2036. V tom čase bude na svete žiť len 15 miliónov ľudí a šesť miliárd ľudí a zvierať bude infikovaných vírusom.

Druhá sezóna ešte oficiálne schválená nebola, určite sa čaká na úspech jednotky. Každopádne jej scenár je už v príprave.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články