Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Žeby konečne poriadny seriál Resident Evil? Čoskoro na Netflixe

Pozri si nadupaný trailer na chystaný seriál od Netflixu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Resident-Evil-Series-Trailer

Už 14.7.2022 spustí Netflix nový seriál Resident Evil, natočený podľa videohernej predlohy. Tento krát v ňom síce nehrá Mila Jovovich, ale tešiť sa môžeme na iné známe herecké mená. Napríklad taký Lance Reddick v roli Weskera (poznáte ho aj zo série Horizon).

Nový seriál bude poriadne krvavý a hnusný, nebudú chýbať ani extrémne zmutovaní jedinci, na ktorých zapôsobil T-Vírus. Už len dúfať, že zápletka tejto 8-dielnej prvej série bude dostatočne zaujímavá.

Príbeh sa bude odohrávať v dvoch časových obdobiach – v roku 2022 a v roku 2036. V tom čase bude na svete žiť len 15 miliónov ľudí a šesť miliárd ľudí a zvierať bude infikovaných vírusom.

Druhá sezóna ešte oficiálne schválená nebola, určite sa čaká na úspech jednotky. Každopádne jej scenár je už v príprave.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články