Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Známe štúdio Square Enix Montreal sa mení na Onoma

Už totiž nepatrí Square Enix.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. Október 2022

Square Enix Montreal Onoma Studio

Firma Embracer Group tento rok nakúpila od Square Enix niekoľko štúdií. Za smiešnych 300 miliónov dolárov získali štúdiá ako Crystal Dynamics, Eidos Montreal a Square Enix Montreal. To posledné malo v názve stále Square Enix ale to sa dnes mení. Firma sa totiž premenovala na Studio Onoma.

Squar Enix Montreal vzniklo v roku 2011 a vydalo niekoľko menších titulov podľa značiek Tomb Raider, Hitman a Deus Ex. Išlo hlavne o tituly "GO" čo boli mobilné taktické hry.

Kanadská firma na svojich stránakch vysvetlila ako k názvu prišli a priblížili aj proces jeho výberu. Dokonca ukázali aj branding na rôznom merchi.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Embracer zatvára svoje nové štúdio Onoma, Eidos bude pomáhať s Fable

Embracer zatvára svoje nové štúdio Onoma, Eidos bude pomáhať s Fable

Embracer Group robí zmeny v štúdiách od Square Enix.