Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Aj Dead Island 2 bude mať češtinu hneď na vydanie

Oficiálna čeština potvrdená distribútorom.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

15. Marec 2023

Dead Island 2 Čeština CZ titulky

Európsky vydavateľ Deep Silver (súčasť koncernu Embracer Group) čoskoro vydáva ďalšiu hru. V tomto prípade ide o vysoko očakávanú zombie FPS Dead Island 2. Po mnohých odkladoch a po dekáde vývoja, sa hra konečne dočkala dátumu vydania. Na naše PC a konzoly sa Dead Island 2 dostaví už 21.4.2023.

Hra vyzerá čoraz lepšie a lepšie, najmä v poslednom gameplay traileri predviedla fantastickú grafiku, či premakaný systém poškodenia zombíkov. Hráčov v CZSK však poteší ešte jedna vec - lokalizácia hneď na vydanie.

Dead Island 2 čeština hneď na vydanie

Český preklad bude v hre Dead Island 2 dostupný hneď na vydanie, 21.4.2023. Čeština bude obsiahnutá v PC verzii ale aj vo verzii na PlayStation a Xbox. Ide o oficiálnu lokalizáciu, potvrdil náš lokálny distribútor.

Dead Island 2 čeština poteší najmä tých, ktorí si kupujú hry výhradne s lokalizáciou. Hra je príbehovo zameraná a obsahuje obrovské množstvo dialógov v hlavných, aj vedľajších misiách. Keďže ide o oficiálny preklad, pôjde o kvalitnú češtinu a titulky nebudú len tak generované cez prekladač, čo sa v posledných týždňoch stalo populárnym na našej prekladateľskej scéne.

Viac informácií o češtinách nájdete v našej špeciálnej kategórii.

Dead Island 2 PC Screenshot 1

Dead Island 2 ukázal 15 minút z hrania a vyzerá to neskutočne dobre

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články