Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Amazon sa vracia k MMO The Lord of the Rings

Oznámili reštart plného vývoja.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Amazon Games The Lord of the Rings

Štúdio Amazon Games Orange County, ktoré pred dvoma rokmi vydalo MMO RPG New World, oznámilo spustenie plného vývoja ďalšej MMO hry, tento krát The Lord of the Rings. Hra bola v skutočnosti už vo vývoji, avšak minulý rok bol vývoj zrušený. 

O znovuzrodenie projektu sa postaral vydavateľský dom Embracer Group, ktorý podpísal spoluprácu s Amazon Games a Middle-earth Enterprises. Presvedčil ich aj úspech New World, ktorý si aj dnes drží počty na úrovni okolo 20-tisíc hráčov naraz. 

Nová LOTR hra sa bude odohrávať v stredozemi a bude obsahovať príbehy knižnej trilógie The Lord of the Rings a tiež The Hobbit. Štúdio bude aj naďalej pracovať na aktualizáciách do New World, ale väčšina tímu sa presunie na MMO The Lord of the Rings. Podľa vývojárov nepôjde len o New World 2.0 ale od základu nová hra, ktorá bude vybudovaná pre fanúšikov Pána Prsteňov. 

The Lord of the Rings Gollum screenshot 3

Koľko času vám zaberie prejsť The Lord of the Rings: Gollum?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený